fon

Дізнатися більше про ЖК 'Традиція'

Квартири

Дізнатися більше про ЖК 'Традиція'

Рубрика «Квартири»

Вивчаючи ринок нерухомості у пошуках квартири в Києві, покупцям буває важко визначитися через широкий вибір, який пропонують забудовники. Як поєднати насичене міське життя і тихий, екологічний район, розвинуту інфраструктуру і закриту територію житлового комплексу? Як знайти компроміс і чи можливий він? Цілком можливий з житловим комплексом «Традиція»!

Компанія «Інтергал-Буд» постійно працює над вдосконаленням своїх проектів і будівельних технологій. Ми переймаємо найкращі європейські практики і впроваджуємо інноваційні рішення.

Планування кожної квартири у новому житловому комплексі «Традиція» продумане до найменших деталей. Розглядаючи нові квартири від забудовника «Інтергал-Буд», зверніть увагу на можливість вибору житла з повноцінним ремонтом, який включає в тому числі монтаж кухонного гарнітуру з плитою. Численні варіанти ремонтів квартир представлені у наших шоу-румах, які ви можете відвідати у будь-який зручний для вас час.

У житловому комплексі «Традиція» доступні квартирі з однією, двома, трьома кімнатами і різноплановим метражем. Також ви можете вибрати бажаний поверх і краєвид. З вікон останніх поверхів вашому погляду будуть відкриватися чудові пейзажі. Вже тільки заради цього вам захочеться скоріше повертатися додому і раніше прокидатися вранці.

Приємним доповненням стануть комфортні вестибюлі і сучасні ліфти, а також компактні комори, в яких ви зможете зберігати дитячі візочки та великогабаритні речі. На нашому сайті можна докладніше ознайомитися з плануваннями поверхів.

Повноцінна інфраструктура, представлена власним дитячим садком, впорядкованим сквером, дитячими і спортивними майданчиками та зонами відпочинку для дорослих – усе це порадує навіть найвибагливіших покупців.

Якщо ви хочете купити квартиру в новобудові, немає сенсу шукати альтернативний варіант. Оптимальне рішення ви вже знайшли!

Зворотний зв'язок