Технічні характеристики

Житловий комплекс «Традиція» зводиться за монолітно-каркасною технологією, яка дає змогу за короткі строки будувати споруди фактично будь-якої поверховості та форми, що характеризуються високою міцністю та сейсмостійкістю.

У будинках буде встановлено вікна з енергоощадним напиленням і заповненням аргоном. Планується встановлення лічильників на холодну і гарячу воду, обліку тепла, а також багатозонних лічильників електроенергії, що допоможе зменшити витрати завдяки раціональному споживанню.

Квартири в житловому комплексі «Традиція» пропонуються як з підготовкою під чистове оздоблення, так і з ремонтом. Перший варіант включає цементно-піщану стяжку підлоги, встановлення радіаторів опалення, лічильників води та електроенергії, а також електророзведення до щитка квартири.

Другий варіант дозволяє зекономити час, гроші і, звичайно ж, нерви. Наші кваліфіковані спеціалісти виконують усі роботи вчасно та із застосуванням сучасних технологій і матеріалів, які прослужать не один рік. Як для зведення житлових комплексів, так і для облаштування квартир ми використовуємо тільки якісні будівельні матеріали, перевірені часом.

У квартирах з ремонтом виконується таке оздоблення: у кімнатах на підлогу викладається ламінат, на стіни наклеюються вінілові шпалери під фарбування, на кухні – шпалери під фарбування і керамічна плитка на робочій поверхні, а також керамічна плитка на підлозі. В оформленні санвузлів використовується керамічна плитка із сучасних колекцій українських виробників.

 
Характеристика будинку №2

 
Характеристика будинку №3

Зворотний зв'язок