Розташування

Молодий і перспективний район столиці Позняки почав активно забудовуватися у 90-х роках минулого століття. Сучасний район з розвиненою інфраструктурою швидко припав до смаку киянам. Нові школи та дитсадки, торговельні об'єкти та медичні установи – додатковий бонус на користь Позняків, які входять до ТОП-3 найбезпечніших районів міста. Тож не дивно, що кожен десятий киянин – житель Позняків.

Житловий комплекс «Традиція» розташований на вулиці Олени Пчілки у 4-му мікрорайоні Позняків. 10 хвилин їзди у громадському транспорті – і ви вже біля найближчої станції метро «Позняки». А якщо ви любите подорожувати і цінуєте свій час, то житловий комплекс «Традиція» якнайкраще підійде вам, адже достатньо лише 20 хвилин, щоб дістатися до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». В інші райони міста можна швидко добратися завдяки таким міським магістралям, як проспекти Григоренка і Бажана, вулиця Ахматової і Дарницьке шосе. Якихось 15 хвилин – і ви уже в центрі міста.

Але головна перевага розташування ЖК «Традиція» – це віддаленість від шумних і загазованих трас з інтенсивним автомобільним рухом. Тиха вуличка Олени Пчілки з безліччю магазинів – хороша альтернатива великим супермаркетам, яких у мікрорайоні вдосталь, а добре розвинена сфера послуг на Позняках може задовольнити потреби навіть найвибагливіших мешканців мікрорайону.

Для любителів пішохідних прогулянок неподалік є Дніпровська набережна і парк «Позняки», відомий своїм фонтаном «Груша» та алеєю пам'яті Кузьми Скрябіна. Цей парк по праву вважається найпопулярнішим місцем відпочинку мешканців Дарницького району.

Зворотний зв'язок