Інфраструктура

Житловий комплекс «Традиція» міститься в сучасному, а отже, добре облаштованому районі Києва, інфраструктура якого постійно розвивається. Завдяки зручній транспортній розв'язці, розгалуженій мережі громадського транспорту, а також великій кількості закладів сфери послуг мешканці мікрорайону можуть користуватися всіма досягненнями сучасного світу і водночас жити близько до природи.
Поблизу житлового комплексу є кілька дитячих садків, спеціалізованих і загальноосвітніх шкіл, у тому числі сучасна школа №329 «Логос», яку було визнано найгарнішою школою Києва. Також тут працюють престижні гімназії №315, «Слов'янська», «Скандинавська», ліцей «Наукова зміна». До послуг мешканців мікрорайону кілька супермаркетів, паркінги, кафе, неподалік функціонує великий медичний центр «Борис», торгово-розважальні центри «Піраміда», «Аладдін», «InSilver», де можна провести час із користю та приємністю.

Неподалік від житлового комплексу розташовані спеціалізовані мегамаркети «Білла», «Епіцентр», «Метро». Любителі спорту і прихильники здорового способу життя належно оцінять близькість комплексу «Традиція» до одного з найбільших фітнес-клубів Києва – «Sport Life» з величезним басейном і повним циклом фітнес- та велнес-послуг.
А ще на Позняках є прекрасний парк з великою кількістю відпочинкових алей і безліччю затишних лавочок, які роблять його дуже зручним як для сімейних прогулянок, так і для катання на велосипедах, скейтах та роликах. Також окрасою району є великі та маленькі озера, яких тут чимало: одні з піщаними пляжами, інші – в оточенні плакучих верб. Тут ви без проблем знайдете підходяще місце для активного відпочинку на природі та сімейних пікніків.
І, нарешті, гордість Позняків – найбільший в Україні крейсерський яхт-клуб, заснований у 60-х роках минулого століття. Яхти цього клубу та його вихованці не раз представляли Україну на міжнародних чемпіонатах і регатах.

Позняки – цікавий і перспективний район. Останнім часом тут відзначається пожвавлення ділової активності і з'являється чимало нових офісів та інших об'єктів комерційної нерухомості.

Зворотний зв'язок