Про забудовника

Застройщик Киева, Львова и других городов Украины - компания Интергал-Буд

Компанія «Інтергал-Буд», заснована 2003 року у Львові, сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За час свого існування «Інтергал-Буд» пройшов стрімкий шлях розвитку і зайняв лідерські позиції на ринку будівельних компаній України.

www.intergal-bud.com.ua

За роки своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 60 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 1,2 мільйона квадратних метрів. У проектному портфелі компанії, крім уже реалізованих і поточних, є ще проекти загальною площею понад 2,3 мільйона квадратних метрів.

Компанія не просто будує якісне житло, вона створює цілі житлові комплекси з власною продуманою інфраструктурою, яка включає в себе дитячі садки, школи, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінги і торгові центри. Причому такий динамічний розвиток досягається завдяки власним інвестиціям, що виключає фінансові ризики для покупців.

Протягом 2016 року «Інтергал-Буд» продовжував нарощувати темпи розвитку. Компанія увійшла до ТОП-3 найнадійніших забудовників України і займає перше місце серед недержавних девелоперів.

«Інтергал-Буд» знову став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бренд року — 2016» у номінації «Бездоганна якість», а також був нагороджений Національним сертифікатом і почесним статусом «Лідер галузі — 2016».

За результатами дослідження ринку компанію нагороджено статус-званням «Вибір України 2016 року», що демонструє гравцям ринку і покупцям надійність та перспективність компанії.

Здобули визнання й комплекси компанії. Так, житлові комплекси «Деміївка», «Яскравий», «Нивки-Парк» і «Проспект Комарова, 46» визнано найкращими серед ЖК комфорт-класу — про це свідчать результати аналізу, проведеного авторитетним агентством «Євро-Рейтинг».

За підсумками дослідження ринку новобудов Київської області «Ревізор новобудов» житловий комплекс «Озерний гай Гатне» визнано лауреатом у номінації «Фінансові умови» в середньому ціновому сегменті. А житловий комплекс «Малахіт» увійшов до трійки найкращих ЖК комфорт-класу за версією професійного співтовариства Ukrainian Building Community.

За підсумками 2015 року «Інтергал-Буд» став лауреатом професійної премії «Український будівельний Олімп» у номінації «Забудовник року». Визначальними перевагами компанії Експертна рада назвала багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, перевірені технології та якісні матеріали, які використовуються для будівництва об’єктів компанії.

У 2015 році «Інтергал-Буд» увійшов до ТОП-3 найнадійніших забудовників України за версією авторитетного видання «Особистий рахунок» і став першою недержавною компанією у рейтингу найнадійніших забудовників країни.

За підсумками 2014 року «Інтергал-Буд» отримав нагороду «IBuild Ukraine» у номінаціях «Надійний забудовник» і «Девелопер року», а житловий комплекс «Паркові Озера» став лауреатом премії у номінації «Найкращий житловий комплекс року». У квітні 2015 року «Паркові Озера» перемогли у номінації «Житло-2015» у рамках присудження Національної премії «Народне визнання у сфері будівництва».

«Інтергал-Буд» входить до складу Конфедерації будівельників України, а також є членом ради директорів конфедерації. Крім того, компанія є членом співтовариства лідерів будівельної галузі України Ukrainian Building Community.

«Інтергал-Буд» регулярно бере участь у соціальних програмах і проектах із покращення інфраструктури міст України.

Компанія не збирається зупинятись на досягнутому, а буде й надалі стрімко розвиватися і підкорювати нові вершини.Зворотний зв'язок