Дізнатися більше про ЖК 'Традиція'

(044) 392-30-56 вул. О. Пчілки, 3

Дізнатися більше про ЖК 'Традиція'

Головна

Новобудова від забудовника – сьогодні, мабуть, найкраща інвестиція, яку можна зробити для того, щоб убезпечити своє майбутнє. При цьому надійність забудовника має бути підтверджена часом, репутацією і портфелем реалізованих об’єктів. З часу створення «Інтергал-Буд» реалізував понад 60 успішних проектів. Житловий комплекс у Києві «Традиція» не стане винятком!

Новобудови Києва сьогодні ростуть як гриби, але небагато з них можуть похвалитися комплексною забудовою і якісною інфраструктурою. ЖК «Традиція» буде складатися з чотирьох 25-поверхових будинків, зведених за монолітно-каркасною технологією із застосуванням якісних матеріалів і сучасних підходів.

Позняки – район, у якому сьогодні зводиться багато житлових комплексів. Цей район має дуже добре розвинуту інфраструктуру. Тут працюють дитячі садки і школи, торгові центри і ресторани, а також є затишні сквери та озера.

«Інтергал-Буд» прагне зробити проживання у своїх комплексах максимально зручним, саме тому ЖК «Традиція» включатиме власний дитячий садок, торговий комплекс і навіть ресторан у національному стилі. На закритій території, що охороняється, буде впорядкована зона з декількома дитячими та спортивними майданчиками, полем для різних видів спорту і сквером.

Купити квартиру в житловому комплексі від забудовника завжди краще, ніж на вторинному ринку. Планувальні рішення у будинках «Традиції» ретельно продумані й розроблені відповідно до тенденцій нового часу.

«Інтергал-Буд» пропонує своїм покупцям унікальну послугу – ремонт від забудовника. Вам потрібно лише визначитися з вибором квартири, все інше компанія зробить за вас. Легке і приємне новосілля вам забезпечене!

Купівля квартири у Києве в комплексі «Традиція» – це вигідна інвестиція у ваше майбутнє. Покваптеся вибрати квартиру своєї мрії!

Зворотний зв'язок