Про забудовника

Застройщик Киева, Львова и других городов Украины - компания Интергал-Буд

Компанія «Інтергал-Буд», заснована 2003 року у Львові, на сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За час свого існування «Інтергал-Буд» пройшов стрімкий шлях розвитку і зайняв лідерські позиції на будівельному ринку України.

www.intergal-bud.com.ua

За роки своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував більш ніж 50 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 1 мільйона квадратних метрів. У проектному портфелі компанії, крім уже реалізованих і поточних, є ще проекти загальною площею більш ніж 2,3 мільйона квадратних метрів.

Компанія не просто будує якісне житло, вона створює цілі житлові комплекси з власною продуманою інфраструктурою, яка включає в себе дитячі садки, школи, спортивні та дитячі майданчики, відпочинкові зони, паркінги і торгові центри. При цьому такий динамічний розвиток досягається завдяки власним інвестиціям, що виключає фінансові ризики для покупців.

«Інтергал-Буд» - переможець Всеукраїнського конкурсу «Бренд року – 2016» у номінації «Бездоганна якість». Крім того, в березні поточного року «Інтергал-Буд» було нагороджено офіційним Національним сертифікатом і почесним статусом «Лідер галузі – 2016», що демонструє іншим гравцям ринку, клієнтам, інвесторам та покупцям надійність і перспективність компанії.

За підсумками 2015 року «Інтергал-Буд» став лауреатом професійної премії «Український будівельний Олімп» у номінації «Забудовник року»

Визначальними перевагами компанії Експертна рада назвала багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, перевірені технології та якісні матеріали, які використовуються для будівництва об’єктів компанії.

 

У 2015 році «Інтергал-Буд» увійшов до ТОП-3 найнадійніших забудовників України за версією авторитетного видання «Особистий рахунок» і став першою недержавною компанією у рейтингу найнадійніших забудовників країни.

За підсумками 2014 року «Інтергал-Буд» отримав нагороду «IBuild Ukraine» у номінаціях «Надійний забудовник» і «Девелопер року», а житловий комплекс «Паркові Озера» став лауреатом премії у номінації «Найкращий житловий комплекс року». У квітні 2015 року «Паркові Озера» перемогли у номінації «Житло-2015» у рамках присудження Національної премії «Народне визнання у галузі будівництва».

«Інтергал-Буд» входить до складу Конфедерації будівельників України, а також є членом ради директорів Конфедерації.

Компанія регулярно бере участь у соціальних програмах і проектах з покращення інфраструктури міст України.

Зворотний зв'язок